3kolorymozgu.pl

Blog o rozwoju osobistym, marketingu i biznesie!

Biznes

Gdzie można wynająć długoterminowo samochód dostawczy?

Gdzie można wynająć długoterminowo samochód dostawczy?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się wynajem samochodów dostawczych. Nie ulega wątpliwości, że podstawą w firmie jest samochód dostawczy. Nowe firmy z reguły nie mają wystarczającego kapitału, co może być naprawdę problematyczne. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest MAN FS, a także wymienimy najważniejsze zalety takiego rozwiązania.

Wynajem dostawczaka

Uzyskanie kredytu nie jest łatwe, ponieważ najpierw trzeba posiadać wkład własny i przedstawić bankowi wcześniejszą historię kredytową. Wynajem samochodów dostawczych jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz aut dostawczych w firmie, ale nie planujesz ich zakupu. Warto wyjaśnić na wstępie, że jest to usługa wynajęcia dostawczaka na dłużej. Wśród zalet można wymienić niską miesięczną ratę oraz brak opłaty wstępnej. Miesięczna rata zawiera już pakiet serwisowy, podatek drogowy oraz ubezpieczenie. Dlatego nie musisz się martwić, że pojawią się jakieś dodatkowe opłaty. Z pewnością brak zbędnych formalności jest dużym atutem dla przedsiębiorców, którzy decydują się na wynajem długoterminowy aut dostawczych. Szybko i sprawnie przebiega cały proces podpisywania umowy. Nie trzeba posiadać bogatej historii kredytowej i dostarczać dokumentacji. Jest to także oferta skierowana dla osób, które po raz pierwszy korzystają z opcji ratalnej. Wysokość miesięcznej opłaty jest uzależniona od czasu najmu, opcji pakietu serwisowego oraz modelu samochodu dostawczego – więcej na https://manfs.pl/finansowanie/samochody-dostawcze/wynajem-dlugoterminowy.html 

Usługa finansowania

Należy pamiętać, że MAN FS nie jest producentem pojazdów, a jedynie oferuje usługę finansowania samochodów dostawczych. Najlepiej ustalić warunki, które nie obciążą mocno budżetu firmowego. Elastyczność jest bardzo ważną zaletą proponowanego rozwiązania. Nie musisz się też martwić, że użytkowanie samochodu utracą swoją wartość. Decydując się na długoterminowy wynajem możesz raz na kilka lat wymieniać pojazdy na nowe. Jest to szczególnie istotne, jeśli chcesz korzystać z nowych technologii i stale się rozwijać. Można śmiało powiedzieć, że podczas użytkowania samochody tracą na wartości. Właśnie dlatego sprzedaż starych modeli może być mało opłacalna. Jednak nie musisz się o to martwić, ponieważ podpisujesz umowę na korzystny wynajem długoterminowy auta. Warto wspomnieć, że wszystkie opłaty mieszczą się w jednej racie miesięcznej. Rata zawiera gwarancję na pojazd, koszt rejestracji, ubezpieczenie wieloletnie oraz podatek drogowy. Wynajem dostawczaka to również bezpieczna opcja, jeśli planujesz jakieś inwestycje w przyszłości. Na koniec trzeba zaznaczyć, że zaplanowane i stałe są koszty użytkowania.

Udostępnij